Výlet na Moravu

13.10.2007 - 14.10.2007      Fotky
O víkendu jsme se skoro celé středisko (84 lidí) vydali do na výlet do Moravského krasu.
 
Jeli jsme ve 2 autobusech a i když se to na první pohled nezdálo, tak náš bílý starý autobus byl lepší, než nový a modrý, který se po cestě asi tak třikrát rozbil.
 
Cesta byla v pohodě a utekla docela dobře. Před polednem jsme dojeli do Zoo parku ve vyškově, kde se spíš než exotická zvířata nacházela ta domácí, ať už kozy nebo malá roztomilá prasátka. Poté jsme s vláčkem dojeli do 2. části areálu, která byla trochu zábavnější, jeli jsme do DinoParku. Tam jsme si prohlídli všechny možné druhy dinosaurů a pterodaktilů a po cukrové vatě jsme se vydali vláčkem zase zpátky do Zoo parku a pak autobusem do areálu Punkevních jeskyní a propasti Macocha.
 
Naše skupina si nejdříve prošla úžasnou jeskyni a projela se po ponorné říčce Punkvě za hlodů kormidelníka, který měl fakt trefné poznámky a Micka se díky nim málem umňoukala. Poté jsme si vyšlápli kopec na Macochu, abychom si mohli vychutnat pohled dolů. Byli jsme už docela unavení a ještě že pro nás přijely autobusy až nahoru na kopec. Poté nás už čekala jen cesta do našeho campu, kterej byl fakt moc pěknej a vůbec by nevadilo, kdybychom tam strávili někdy víkend v létě. Bylo to tam fakt moc krásný a jak jsme se přesvědčili později, vařit tam také uměli dobře, takže jsme hlady neumřeli.
 
Večer jsme se všichni sešli ve společenské místnosti, kde jsme si zahráli pár her a zkoukli jsme scénky lidí, kteří se narodili ve stejném měsíci a dost jsme se u toho zasmáli. Překvapením večera byl ale bezesporu první netáborový Jouda Band, u kterého jsme si zařádili a zatančili s holkama a pořádně to rozbalili, a to hlavně při trabantovi. Poté už jsme ale šli všichni spát.
 
V noci byla opravdu pořádná kosa, dřevěné chatičky toho tepla moc nezadržely, a tak jsme se museli pořádně oblíknout a byli jsme rádi i za kulicha. Mrazivou noc všichni přečkali ve zdraví a ráno po snídani jsme se šli projít na několik kilometrů vzdálenou zříceninu, která stála na velké skále. Při cestě zpátky jsme se ještě zastavili v lese a zahráli si na pralidi, poté už jsme ale došli do campu a pomalu začali balit, protože domu jsme jeli už po obědě.
 
Cesta proběhla bez komplikací a všichni jsme dorazili zpátky domů ...
Lubas
  
Kontakt | Přidejte se | HRY | Hranostaj | Skautská křižovatka | RSS | Červené Pečky | Přístupy: za týden, dnes, online