Dětský karneval

14.2.2009      Fotky
Příběh, který jsme letos zvolili za hlavní téma, byl Stvoření světa. K tomuto tématu nás vedlo magické datum 14.2., kdy se vlastně samotný karneval uskutečnil. Mnohým se při tomto datu vybaví původem americký svátek sv. Valentýna, který nás tak trochu inspiroval. Ale abychom příliš nepřebírali svátky západního světa, vymysleli jsme kombinaci české klasiky s trochou té Ameriky. Tudíž se k sestavě biblických postav připojil ještě jeden imperialistický Amorek.
 
Celé to vypuklo přesně o druhé hodině odpolední středoevropského času. Z reproduktorů se valila hudba od slavného DJ Kumstika. Děcka měla možnost předvést své taneční kreace, které celý rok pilně trénovala před zrcadlem, na klasiku jako Michal David a všemožné písničky z všemi oblíbených filmů. Taneční exhibici občas prostřídaly hry připravené týmem úžasných roverů, při kterých si každý vysloužil plno sladkých odměn. Vrcholem odpoledne bylo karaoke, které mělo největší úspěch. Našlo se plno odvážlivců, kteří se nebáli vzít mikrofon pevně do rukou a rozjet to "na plný pecky".
 
Pod deštěm konfet se proháněla nastrojená děcka a kolem nich pobíhali fotící rodiče, kteří měli problém udržet tempo se svými milovanými ratolestmi. Domnívám se, že letošní rok byl opravdu bohatý na různorodost masek, což jsme také náležitě odměňovali čokoládičkami.
 
Myslím si, že se letošní karneval opravdu zdařil. Užívali jsme si ho jak my (roveři), tak i všechna zúčastněná dítka (doufám..). Již teď se těším na příští rok, až se zase sejdeme v sokolovně a předvedeme všem své nové taneční kousky.
 
Poslední odstavec bych chtěla věnovat poděkování všem roverům, kteří se podíleli na organizaci a neskutečně mi ulehčili práci. Děkuji Janě Váňové (Vikuň) za Evu hříšnici, Jiřímu Váňovi (Jeremi), že na poslední chvíli vzal roli (úžasného) Adama, Lubomírovi Jirků nejml. (Lubas) za ďábelského Ďábla, čerticím Anetě Linhartové a Tereze Kumstátové (Anka a Terka), andílkům Michaele Martínkové a Lucii Balánové (Marťan a Lucka), klokanovi Michaele Pospíšilové (Míša) a nakonec Luďkovi Veselému (Heduš) za svůdného Amorka. Nesmí tu také chybět poděkování Janu Kumstátovi (Kumstikovi) za skvělou organizaci všeho, co se hudby týče. Děkuji i těm, kteří přispěli svými nápady, ale bohužel se karnevalu nemohli účastnit. Zvláštní poděkování si také zaslouží ti, kteří nám umožnili vůbec nějaký karneval pořádat. Bylo mi ctí..
Kíťa
  
Kontakt | Přidejte se | HRY | Hranostaj | Skautská křižovatka | RSS | Červené Pečky | Přístupy: za týden, dnes, online