Podzimní výlet

1.10.2011 - 2.10.2011     Seznam účastníků (108)      Fotky
V sobotu 1.10. 2011 jsme se veselí a plní života vydali do lanového centra Březová. Po příjezdu jsme si během chvíle vybalili to nejdůležitější, a poté jsme se rozdělili do několika skupin dle věku a byl nám přidělen instruktor.I když každá skupina měla na programu něco jiného, všichni jsme se šli nejdříve seznámit s areálem.
 
Do oběda jsme hráli kolektivní hry, které si užívali jak menší děti, takty starší a dokonce i vedoucí.Dopoledne se zdařilo apo oběděnásledovalo trochu více náročné odpoledne.Bylo na výběr několik možností, takže si každá skupina přišla na své. Někdo hned zpočátku šel vyzkoušet vysoko-lanové překážky, kde se nachází volné lano, splachovadla, girlandy, barmanský most a mnoho dalších. Dále děti velmi zaujala lezecká stěna, ta pro ně byla velikou výzvou a každý chtěl vylézt až nahoru.Bohužel ne každému se to podařilo. Náladu si mohly zlepšit třeba na raftech, bungee-trampolínách, a na ostatních zábavných atrakcích jako je rambodráha, která je složená z nízko-lanových překážek a překážek převzatých z výcvikových drah armády. Konstrukcí umožňuje současný běh dvou lidí, takže jsme mohli změřit své síly s kamarádem. Při zdolávání rambodráhy se nám do cesty postavily překážky jako: malá a velká stěna, kladina, vodorovná síť, zavěšené klády, pneumatiky, stříšky, zavěšené sítě, žebříky a další.
 
Za celý den jsme se vyřádili dost, ale co by to bylo za výlet bez diskotéky,takže jsme si večer jednu uspořádali. Druhý den ráno jsme se už těšili na další nevyzkoušené atrakce. Nejvíce adrenalinu všem přinesl skok do neznáma. Další skupiny šly pro změnu vyzkoušet atrakce, na které se předešlý den nedostaly. Směr domov jsme vyrazili kolem čtvrté odpolední hodiny, ikdyž musím říct, že se většině z násnechtělo. V autobuse jsme si vyprávěli, co se nám nejvíce líbilo a jak se krásně vydařilo počasí. Na některé dokonce padl spánek. Z výletu máme také mnoho fotek, které můžete vidět na stránkách střediska.
Míša
  
Kontakt | Přidejte se | HRY | Hranostaj | Skautská křižovatka | RSS | Červené Pečky | Přístupy: za týden, dnes, online