Dětský karneval

4.2.2012      Fotky
Kde to jsme? Co je to za divné rostliny a co tu dělají zvířata ze ZOO? Takhle to přeci u nás nevypadá. Počkat, támhle někdo jde. Má hnědé kalhoty, hnědou košili a klobouk, snad nám pomůže. Není to náhodou… Průvodce?
 
Ahoj děti, ahoj kamarádi, ahoj cestovatelé. Přemýšlíte, kde se nacházíte a proč tu kolem jsou cizokrajná zvířata a divoši? Jste totiž v SAFARI a já budu váš průvodce. Nemusíte se bát, že by vám snad nějaké ze zvířat ublížilo. Ač některá vypadají nebezpečně, nejsou zlá, chtějí si s vámi jen pořádně zadivočit.
 
Pojďte třeba za slonem, tak rád by si zasoutěžil v pití limonády chobotem (brčkem), troufnete si ho vyzvat? Jistěže ano, a když ho dovedete i porazit, čeká vás sladká odměna. A co ten chudinka lev tak kňučí, podívejte, jak si drží tvář, skoro jako by ho bolel zub. Kdo mu ho pomůže vytrhnout? Tady máte lano a přetahovaná může začít. Lev je díky vám vyléčen, bude vám nadosmrti zavázán. Můžeme pokračovat, držte se za mnou a dávejte pozor, ať mě neztratíte, jen těžko byste hledali cestu bez průvodce. Co to mé ucho zaslechlo? Z dáli se ozývá nějaká divošská hudba, určitě ji, děti, taky slyšíte. Pojďme se mrknout na divochy, rádi nás naučí svůj tanec. Krok vpřed, krok vzad, zavlnit se a otočka… Jste super tanečníci, už dlouho jsem nikoho tak skvěle tancovat neviděl. I divoška tanečnice se nemůže vynadívat. Ještě než odejdeme, zkusíme získat pár barevných peříček z papouška, támhle jeden sedí. Slyšel jsem, že se dají vyměnit za bonbony a lízátka. Výborně! Každý dokázal alespoň jedno ukořistit, hlavně ať vám nezaskočí. Teď se totiž zkusíme připlížit k nosorožci a naházet mu na roh co nejvíc ringo-kroužků. Buďte opatrní.
 
A jsme skoro u konce, nezbývá nám nic jiného, než si pořádně zaskotačit se všemi zvířátky najednou. Byli jste báječní cestovatelé, užili jsme si společně hodně legrace. Doufám, že se nevidíme naposledy. Tak ahoj za rok!
Ovčák
  
Kontakt | Přidejte se | HRY | Hranostaj | Skautská křižovatka | RSS | Červené Pečky | Přístupy: za týden, dnes, online