Skautský bál

4.2.2012      Fotky
Skautský bál se sice neodehrával v SAFARI, jako to bylo na karnevale, ale i tak to byla pěkná divočina. Sál se nechvěl pod kopyty cizokrajných zvířat, ale v rytmu písní skupiny Trampoty a mnoha poskakujících tanečníků.
 
Člověk by si řekl, že ho nemůže u takovéto tradice nic překvapit, ale to je omyl. Kromě bohaté tomboly, dobrého piva a výborné muziky každým rokem nacvičujeme k této příležitosti nová a nová vystoupení. Letos nám zatancovaly svou zbrusu novou sestavu starší holky ze 6. a 7. oddílu – Zuzka Heřmánková, Bára Janůrková, Terka Jirků, Natálka Versteegová, Ivetka Zvoníková a Míša Veselá pod vedením Pavlíny Beranové (Bery) a Jany Váňové (Vikuň) a myslím, že se jim to opravdu povedlo – zabrousily totiž, oproti loňsku, do modernějšího stylu tance, který není, co si budeme povídat, v podání dětí tak běžný. Dále nám s colty zažongloval a lasem zatočil kovboj Hnědý Vlk (Pavel Zelinka). Kolem půlnoci jsme nemohli spustit oči ze sexy tanečního kvarteta ve složení: Pája Beranová (Bery), Péťa Novotná (Micka), Terka Kumstátová (Téra) a Evča Pomichálková (Cheva). No a na závěr pro vytrvalce, spíše úsměvné, vystoupení kluků-vedoucích, tentokrát ne na kolečkových bruslích, nýbrž ve stylu ladných pohybů krásné francouzské zpěvačky a tanečnice Alizee. Tancovali: Jiří Váňa (Jeremi), Jan Váňa (Hadžim), Filip Nehasil (Filda), Jan Novák (Hans), Daniel Braun (Danek), Roman Lang (Rumánek), Luděk Veselý (Heduš), Jan Beránek (Bergoš), Tomáš Adamec (Guma) Aleš Hrba (Kamzik) a Jan Herčík (Ovčák).
 
Ti, co přišli, se rozhodně nenudili, a tak doufáme, že se příští rok sejdeme opět v počtu hojném. Za skauty mohu slíbit, že na sobě a našich vystoupeních budeme dále tvrdě pracovat, jako tomu bylo i doteď.
Ovčák
  
Kontakt | Přidejte se | HRY | Hranostaj | Skautská křižovatka | RSS | Červené Pečky | Přístupy: za týden, dnes, online