Zvonice 2017

21.1.2017 - 22.1.2017     Seznam účastníků (69)      Fotky
Sluncem zalité a pod sněhovou čepicí schované horské svahy nám letos přinesly nejen úžasný víkend, ale také spoustu nezapomenutelných zážitků. Však nás byla super parta.
 
Vedle lyží a snowboardů jsme se vydováděli také na pekáčích a ježdíkách. Ve všech případech dosahoval každý z nás úžasných výkonů. Lyžaři a snowboarďáci byli svým vytříbeným jízdním stylem a rychlostí ozdobou sjezdovek. Pekáčisti strhávali pozornost okolí svou nebojácnou a dravou jízdou s občasnými prvky akrobacie. Vlastnoručně vyrobený skokánek dostál svému účelu. Třpytivý prašan za námi vytvářel obrovské oblaky, které umocňovaly zážitek z dobře projeté trasy.
 
Kromě závodnických jízd jsme se nezalekli ani práce architektů. Na svahu vyrostli dva sněhuláci a spousta věží. Právě věže musely být vymyšlené a postavené tak, aby ve výšce udržely jednoho z konstruktérů - odvážlivce. Skoro se ani nedá odhadnout, jestli bylo zábavnější věže stavět, nebo je následně při neohrožené koulovačce bořit. To odpovídá na nevyřčenou otázku. Ano, byli z nás i válečníci a koulovačka nemohla chybět. Je vidět, že sil máme dost a postřeh nikomu neschází. Mrštná reakce a přesná střela byla doménou každého z nás. Ani tak jsme se ale občas nemohli vyhnout sněhu za krkem, který studí ještě teď, když si na to vzpomeneme. Bereme to však sportovně, a proto nás to na příští roky na horách rozhodně neodradí.
 
Ani ve vytopené chalupě jsme neznali slovo nuda. Přece nebudeme jen sedět a tvářit se zničeně, přestože byl den plný pohybu. Dali jsme proto sadu našich klasických her, které máme tak rádi a asi nás nikdy neomrzí.
 
Když napíšu, že víkend na horách se nám vydařil na 100 procent, mluvím, myslím, za všechny účastníky víkendu na horách 2017. Všichni se těšíme na další rok a zároveň doufáme, že pojedeme minimálně ve stejném počtu.
Ovčák
  
Kontakt | Přidejte se | HRY | Hranostaj | Skautská křižovatka | RSS | Červené Pečky | Přístupy: za týden, dnes, online