zpět

Chcete se k nám přidat?

S nástupem dítěte do první třídy nastává vhodná doba vstoupit i k nám do Junáka. Později to jde samozřejmě také, ale nejlepší je přihlásit se hned v 1. třídě, a to nejen pokud dítě navštěvuje ZŠ v Červených Pečkách. Pravda je, že děti mají v takovém případě stejnou partu ve třídě i ve skautu, ale i všichni, kteří nebudou chodit do místní školy, jsou u nás vítáni! Není nic neobvyklého, že polovina dětí z oddílu chodí například do různých škol v Kolíně. Není to tedy žádná podmínka, naopak, děti tak zíkají další kamarády.

Každým rokem v září jdou zpravidla všichni nováčci do jednoho dívčího a do jednoho chlapeckého oddílu. Není tedy potřeba mít obavy, když tu vaše dítě nebude nikoho znát. Bude mezi stejně starými dětmi a brzy se všichni seznámí. Vstup do tohoto oddílu opět není žádné pevně dané pravidlo, spíše jen doporučení. Výběr je jinak samozřejmě na každém z vás. Stejně tak není pevně dáno, že nabíráme pouze v září. Můžete se k nám přihlásit na kterékoliv páteční schůzce.

Vždy nejpozději v průběhu léta se právě na této stránce dozvíte, který oddíl bude letošní září nabírat nové členy, a nic vám už nebrání kontaktovat jeho nebo jiného vedoucího s tím, že byste měli zájem se přihlásit. Můžete samozřejmě také rovnou přijít v pátek v 16:00 do parku a vyhledat klubovnu svého budoucího oddílu. A když už jste starší? Není v tom žádný problém. Pokud zde nikoho nemáte, beze všeho nám napište zprávu a nějak se domluvíme :)


V září roku 2016 nabírá nováčky

12. oddíl (chalpci) Jiří Váňa
Telefon: +420 777 896 986
E-mail: jirkavopicseznamcz
9. oddíl (dívky) Michaela Martínková
Telefon: +420 731 414 619
E-mail: michalkamartinkovaseznamcz

Chcete-li vstoupit do jiného oddílu, kontakty na jejich vedoucí naleznete zde.  
Kontakt | Přidejte se | HRY | Hranostaj | Skautská křižovatka | RSS | Červené Pečky | Přístupy: za týden, dnes, online