zpět

Historie vedení střediska a oddílů

6. oddíl, 7. oddíl, 8. oddíl, 9. oddíl, 11. oddíl, 12. oddíl, 13. oddíl, 14. oddíl, Vedení


6. oddíl

Vůdce oddílu

Vendula Beránková (Vendy)od 2015
Pavlína Beranová/Stopková (Bery)2002 - 2015
Edita Burešová/Čermáková2000 - 2002
Alena Černá-Petrusová/Stoupová (Alka)1988 - 2000
Jana Pospíšilová/Mikesková (Sobka)1978 - 1989

Vedoucí

Markéta Záhorová (Maky)od 2014
Adéla Hladíková (Áďa)od 2014
Barbora Moskalová (Glorie)2009 - 2012
Vanda Kreinerová (Vája)2008 - 2011
Alžběta Holubová (Ginny)od 2007
Alžběta Sosnovcová (Bety)2006 - 2007
Vendula Beránková (Vendy)2006 - 2015
Jana Matoušková (Hermi)2003 - 2008
Božena Zelinková (Božka)2003 - 2015
Valerie Holubová2003 - 2007
Barbora Petrusová/Kšírlová (Barča)od 2002
Pavlína Beranová/Stopková (Bery)1999 - 2002
Petra Novotná (Micka)1998 - 2015
Eva Gallistlová (Galdička)1997 - 2002
Martina Lázňovská/Hepnarová (Lázeň)1997 - 2002
Edita Burešová/Čermáková1991 - 2000
Růžena Bláhová/Balvínová1987 - 1995
Dagmar Dudíková/Bílá1984 - 1991
Zdena Nováková/Novotná1978 - 1983
Jana Kavříková/Lebedová1978 - 1985
Ivana Kubišová/Hesová1978 - 1985
Jitka Chroustová? - ?

7. oddíl

Vůdce oddílu

Aneta Linhartová (Anka)od 2013
Petra Kuberová/Dvořáková (Tubiska)2002 - 2013
Jaroslava Kyselová/Jirků (Jarka)1993 - 2003
Martina Havrdová1987 - 1993
Jana Havrdová (vd. Matoušková)1982 - 1987
Hana Novotná (vd. Tvrdíková)1977 - 1982
Eva Strašilová ( Vážky, Veverky)1973 - 1977
Hana Moravcová (Vážky, Veverky)1971 - 1973
Stáňa Fabiánová1967 - 1971

Vedoucí

Tereza Jirků (Borůvka)od 2014
Iveta Zvoníková (Meruňka)od 2014
Zuzana Heřmánková (Racek)od 2014
Bára Janůrková (Broskev)2012 - 2016
Adéla Novotná (Aduš)od 2008
Jana Váňová (Vikuň)od 2007
Aneta Linhartová (Anka)od 2007
Kristýna Langová (Kíťa)od 2007
Andrea Myšková2004 - 2006
Tereza Kumstátová (Téra)2004 - 2015
Michaela Váchová/Aujezká (Vampír)2004 - 2009
Eva Pomichálková/Novákováod 2004
Petra Prosová2004 - 2006
Jana Moravcová2000 - 2001
Markéta Topolová2000 - 2001
Zuzana Sosnovcová/Larsson (Sosna)1999 - 2000
Lucie Novotná (Novina)1999 - 2002
Lucie Mikesková (Miki)1999 - 2009
Petra Kuberová/Dvořáková (Tubiska)1996 - 2003
Veronika Balvínová/Fabiánová (Balvaska)1996 - 2002
Martina Zemanová/Šturmová (Bogaska)1996 - 1997
Radka Holubová/Heřmánková (Racek)1994 - 1997
Šárka Zinzerová/Nehasilová1992 - 2007
Eva Blažejová/Zíchová1991 - 1993
Olina Slejšková1988 - 1990
Lenka Ledrová1988 - 1990
Kateřina Remlerová1988 - 1990
Alena Vlachová1988 - 1989
Martina Havrdová1982 - 1986
Jaroslava Kyselová/Jirků (Jarka)1982 - 2003
Jana Havrdová/Matoušková1979 - 1993
Zdena Volfová/Chmelíková1979 - 1986
Alena Kroupová/Bendová1976 - 1982
Hana Novotná/Tvrdíková1976 - 1982
Hana Moravcová1971 - 1977
Radka Volfová/Prajerová? - ?
Hana Strašilová/Svobodová? - ?

8. oddíl

Vůdce oddílu

Alžběta Sosnovcová (Bety)od 2012
Andrea Pospíšilová/Kuberová (Aňa)2000 - 2012
Dana Brandejská/Němečková (Brendy)1999 - 2001
Jitka Vavřinová/Bartůňková (Vavřa)1997 - 1999
Růžena Kubelková/Versteegová1990 - 1997
Alena Černá-Petrusová/Stoupová (Alka)1983 - 1988
Alena Marková/Sosnovcová (Aluša)1980 - 1990
Marcela Linhartová1972 - 1980
Věra Nováková1971 - 1977

Vedoucí

Tereza Kozlová (Fazole)2015 - 2016
Michaela Veselá (Ágnes)od 2015
Lucie Píšová (Lůca)od 2013
Iva Zvoníková (Ivuš)od 2009
Iveta Pomichálková/Nováková (Ivet)od 2009
Michaela Jirušová (Míša)od 2008
Alžběta Sosnovcová (Bety)2007 - 2013
Lenka Moravcová2004 - 2006
Kateřina Janovská2004 - 2006
Iva Vaňásková2003 - 2005
Soňa Vaňásková2001 - 2004
Renata Beránková2001 - 2002
Andrea Pospíšilová/Kuberová (Aňa)1999 - 2001
Ivana Novotná/Vrbová1999 - 2000
Dana Brandejská/Němečková1996 - 2001
Ilona Faltysová/Kučerová1994 - 1998
Jitka Vavřinová/Bartůňková (Vavřa)1994 - 2000
Růžena Kubelková/Versteegová1988 - 1995
Hana Holečková/Portová1988 - 1992
Radka Holubová1986 - 1993
Věra Hynčicová/Semrádová (Zajda)1986 - 1992
Hana Šárovcová/Jirušová1986 - 1990
Lenka Burdová/Vedrová1986 - 1990
Šárka Konopiská1986 - 1988

9. oddíl

Vůdce oddílu

Michaela Martínková (Marťan)od 2016
Jana Matoušková (Hermi)2008 - 2016
Petra Istenčinová/Kubelková (Kikina)2000 - 2008
Eva Hejduková (vd. Králová)1996 - 2000
Iva Kotlářová/Kubínová1989 - 1996
Jana Pospíšilová (Sybila)1977 - 1989
Libuše Sosnovcová1973 - 1977
Marie Kuchařová1967 - 1973

Vedoucí

Michaela Pospíšilová/Jirků (Míša)od 2016
Marie Krátká (Máňa)od 2015
Kristýna Kubínová (Kíťule)od 2012
Zuzana Krátká (Zuzka)od 2011
Michaela Pospíšilová/Jirků (Míša)2009 - 2012
Veronika Tvrdíková (Slůně)2009 - 2011
Zuzana Istenčínová (Zuzka)2009 - 2012
Lucie Balánová (Lucka)od 2009
Šárka Kořínková (Kořen)2008 - 2011
Hana Šeborová (Hanina)2008 - 2011
Hana Boháčová (Háňa)2006 - 2012
Simona Černá/Mejšnerová2003 - 2005
Jana Černá/Pešková2001 - 2002
Lenka Pekárková (Pečina)2001 - 2010
Šárka Čenovská/Štroblová1999 - 2002
Simona Braunová/Novotná1998 - 2003
Lenka Schlixbierová (Šlacha)1998 - 2003
Petra Istenčinová/Kubelková (Kikina)1995 - 2011
Lenka Zemanová/Jecelínová (Piňon)1994 - 1997
Petra Havrdová (Harvardka)1994 - 1997
Petra Procházková/Moučková1992 - 1997
Petra Malá/Vošoustová1989 - 1991
Eva Hejduková/Králová1988 - 1996
Hana Havrdová/Horáčková1983 - 1990
Jana Veselá/Sovová1983 - 1987
Romana Mrkvičková/Panicová1983 - 1989
Marta Kalendová/Doušová1978 - 1985
Libuše Sosnovcová1969 - 1973
Helena Sosnovcová/Štromajerová? - ?

11. oddíl

Vůdce oddílu

Lubomír Jirků (Lubas)od 2015
Filip Nehasil (Filda)2001 - 2015
Lubomír Jirků (Bošek)1988 - 2001
Josef Novotný (Pepa)1981 - 1988
Eva Strašilová/Procházková1980 - 1981
Josef Novotný (Pepa)1973 - 1980
Věroslav Fabián1967 - 1973

Vedoucí

Marek Horáček (Vopičák)od 2014
Ondřej Matoušek (Peky)od 2014
Tomáš Toms (Tom)od 2014
Jan Kolovecký (Kulda)od 2014
Lubomír Jirků (Lubas)2008 - 2015
Jiří Tvrdík (Jágr)2007 - 2012
Pavel Petrus2004 - 2009
Lukáš Šantrůček (Šantras)2004 - 2008
Jan Kumstát (Kumstik)2004 - 2014
Jan Beránek (Bergoš)od 2004
Petr Mikeska2004 - 2009
Jan Douša (Doušik)2002 - 2009
Lukáš Balvín (Apač)1999 - 2004
Filip Nehasil (Filda)1998 - 2001
Tomáš Varhánek (Mozek)1998 - 2008
Tomáš Franc (Ferry)1995 - 1996
Ondřej Nehasil1995 - 2000
Jiří Kubera (Tubis)1995 - 2007
Tomáš Procházka1994 - 1998
Jaroslav Dejmek (Jürgen)1988 - 1993
Josef Novotný (Pepa)1988 - 1990
Jiří Kubelka (Kubči)1988 - 1989
Roman Procházka (Špacír)1988 - 1998
Michal Bílý1988 - 1994
Jan Kolovecký1983 - 1987
Lubomír Jirků (Bošek)1981 - 1988
Josef Kalenda1980 - 1985
Petr Balvín1977 - 1980
Zdeněk Kubiš1976 - 1979
Jaroslav Doubrava1975 - 1980
Lubomír Fabián1971 - 1975
Josef Novotný (Pepa)1971 - 1973
Josef Brzobohatý1970 - 1974
Bedřich Sosnovec (Béda)1969 - 1971
Stanislav Fabián? - ?

12. oddíl

Vůdce oddílu

Jiří Váňa (Jeremi)od 2012
Lukáš Istenčin (Kikin)2004 - 2012
Aleš Šibrava (Šmidra)1992 - 2004
Jaroslav Bílý1989 - 1992
Zdeněk Novotný1979 - 1989
Luboš Sadil1977 - 1979
Vladimír Novák1972 - 1977
Oldřich Kuchař1967 - 1972

Vedoucí

Petr Kulhánek (Kulis)od 2014
Zdeněk Balán (Zdenda)od 2013
Jan Herčík (Ovčák)2005 - 2011
Roman Lang (Rumánek)od 2005
Tomáš Lebeda (Dědek)2005 - 2007
Luděk Veselý (Heduš)od 2005
Tomáš Adamec (Guma)2005 - 2011
Matěj Bílý2005 - 2006
Jan Váňa (Hadžim)od 2000
Jan Novák (Hans)od 1999
Jiří Váňa (Jeremi)od 1999
Michal Novák (Josephe)od 1998
Michal Teplý (Mráza)od 1998
Jiří Plešinger (Geret)1996 - 1998
Lukáš Istenčin (Kikin)1992 - 2004
Dušan Bartůněk (Logis)1992 - 2002
Aleš Šibrava (Šmidra)1988 - 1992
Michal Bílý1986 - 1988
Roman Petrus1980 - 1987
Otto Novák1975 - 1985
Vladimír Novák1970 - 1972
Standa Petrus1967 - 1971
Aleš Procházka? - ?
Jiří Přiklopil (Klásek)? - ?
Jan Málek? - ?
Pavel Růžička (Zlobr)? - ?

13. oddíl

Vůdce oddílu

Pavel Zelinka (Zelí)od 2014
Daniel Braun (Danek)2003 - 2014
Jiří Němeček (Ovečka)2003 - 1995
Petr Balvín1993 - 1995
Josef Novotný (Pepa)1990 - 1993
Roman Petrus1987 - 1990
Pavel Balvín1976 - 1987
Milan Pospíšil (Sob)1974 - 1976
Bedřich Sosnovec1971 - 1974

Vedoucí

Miroslav Papcun (Míra)od 2016
Martin Kozel (Bobeš)2014 - 2016
Petr Pluhař (Raci)od 2014
Jiří Přiklopil (Jirka)od 2013
Josef Šrejber (Bříza)od 2010
Jan Lonek (Janek)od 2010
Jan Hannich (Čučudej)2009 - 2010
Jiří Adamec (Gumička)2009 - 2011
Jan Topol (Sršáň)2009 - 2011
Pavel Zelinka (Zelí)od 2008
Aleš Hrba (Kamzík)od 2005
Pavel Kalenda (John)2004 - 2006
Petr Král (Králik)2000 - 2005
Daniel Braun (Danek)2000 - 2005
Ondřej Čenovský (Čenda)1998 - 1999
Michal Bartůněk (Barban)1996 - 2001
Jiří Němeček (Ovečka)1995 - 2003
Tomáš Dvořák (Tony)1990 - 1991
Roman Petrus1977 - 1986
Petr Balvín1976 - 1993
Zdeněk Sosnovec (Sosák)1973 - 1978
Milan Pospíšil (Sob)1973 - 1974
Pavel Balvín1971 - 1976
Jiří Červinka? - ?
Vojtěch Fanta? - ?
Stanislav Barták? - ?
Jaroslav Hnilička? - ?
David Nešpor? - ?
Pavel Hietenbal? - ?
Petr Vokáček? - ?

14. oddíl

Vůdce oddílu

Tomáš Adamec (Guma)od 2011
Jiří Kubelka (Kubči)1992 - 2009
Zdeněk Sosnovec (Sosák)1978 - 1992

Vedoucí

Jiří Adamec (Gumička)od 2011
Jan Herčík (Ovčák)od 2011
Jan Topol (Sršáň)2011 - 2013
Jan Novotný (Novotňas)2004 - 2016
Jan Matoušek (Matule)2004 - 2008
Martin Pospíšil (Pospa)2000 - 2006
Zdeněk Gallistl (Galda)2000 - 2002
Karel Dvořák1995 - 2005
Jan Tvaroha1991 - 1993
Jiří Kubelka (Kubči)1990 - 1992
Petr Vnuk (Pegy)1988 - 1999
Jirka Veselý1985 - 1987
Luboš Sadil1981 - 1989
Josef Kohout1978 - 1984
Pavel Aujezký? - ?
Stanislav Pokorný? - ?

Vedení

Vedoucí střediska

Lubomír Jirků (Bošek)od 2007
Pavel Balvín1993 - 2007
Roman Petrus1990 - 1993
Pavel Balvín1989 - 1989
Bedřich Sosnovec1989 - 1990
Milan Pospíšil (Sob)1983 - 1989
Bedřich Sosnovec1975 - 1983
Evžen Procházka1967 - 1974

Zdravotník střediska

Jaroslava Kyselová/Jirků (Jarka)od 1990
Marie Sýkorová? - ?

Pokladník střediska

Aleš Šibrava (Šmidra)od 2007
Jana Pospíšilová/Mikesková (Sobka)1989 - 2007
Zdena Petrusová1973 - 1989
Jiřinka Brzobohatá1967 - 1973

Hospodář střediska

Tomáš Dvořák (Tony)od 2001
Josef Novotný (Pepa)1993 - 2001
Pavel Balvín1991 - 1993
Petr Hejduk1990 - 1991
Luboš Sadil1988 - 1990
Pavel Balvín1987 - 1988
Bedřich Sosnovec1983 - 1987
Milan Pospíšil (Sob)1976 - 1983
Petr Procházka1974 - 1976
Bedřich Sosnovec1973 - 1974
Josef Brzobohatý1967 - 1973

  
Kontakt | Přidejte se | HRY | Hranostaj | Skautská křižovatka | RSS | Červené Pečky | Přístupy: za týden, dnes, online